Menu English Ukrainian Rosyjski Strona główna

Bezpłatna biblioteka techniczna dla hobbystów i profesjonalistów Bezpłatna biblioteka techniczna

Opis stanowiska kierownika stacji radiowej. Pełny dokument

Ochrona pracy

Ochrona pracy / Opisy stanowisk pracy

Komentarze do artykułu Komentarze do artykułu

I. Postanowienia ogólne

  1. Kierownik radiostacji zaliczany jest do specjalistów i jest zatrudniany i zwalniany przez dyrektora generalnego.
  2. Na stanowisko opiekuna klienta stacji radiowej zostaje zatrudniona osoba z wyższym wykształceniem, specjalnym przeszkoleniem i doświadczeniem w tej dziedzinie.
  3. Menedżer stacji radiowej podlega bezpośrednio starszemu menedżerowi klienta stacji radiowej.
  4. Kryteriami oceny działań klienta-menedżera stacji radiowej są:
  • realizacja swojego udziału w planie finansowym grupy;
  • brak skarg ze strony kierownictwa rozgłośni i pracowników działów w sprawach należących do kompetencji kierownika klienta;
  • wysokie morale i usposobienie do realizacji wspólnych celów rozgłośni radiowej;
  • brak uzasadnionych roszczeń klientów;
  • lista obecnych klientów.
  1. Dodatki, premie i inne płatności ustalane są zgodnie z rozporządzeniem o wynagradzaniu przyjętym w ________.
  2. W czasie nieobecności kierownika rozgłośni (choroba, urlop itp.) jego obowiązki pełni osoba powołana zarządzeniem dyrektora generalnego. Osoba nabywa odpowiednie prawa i jest odpowiedzialna za wysoką jakość i terminowość wykonywania swoich obowiązków.
  3. Kierownik stacji radiowej musi wiedzieć:
  • Ustawodawstwo ukraińskie.
  • zasad i norm ochrony pracy, środków bezpieczeństwa, higieny przemysłowej i ochrony przeciwpożarowej.
  • podstawy gospodarki rynkowej, teoria i praktyka zarządzania, organizacja reklamy, podstawy zarządzania przedsiębiorstwem, marketing, etyka komunikacji biznesowej, podstawy estetyki, psychologia ogólna, socjologia.

Ii. Obowiązki zawodowe

  1. Wypełnij formularz zamówienia na opracowanie techniczne pomysłu.
  2. Uczestniczyć w realizacji planu finansowego grupy.
  3. Szukaj reklamodawców.
  4. Ustal z klientem strategię i taktykę kampanii reklamowej.
  5. Opracuj plan kampanii reklamowej przy zaangażowaniu wszystkich niezbędnych specjalistów stacji radiowej.
  6. Zapewnij i kontroluj obowiązkowe i terminowe podpisywanie przez klienta wszystkich dokumentów niezbędnych do przekazania reklamy (umowy, akty, zamówienia, scenariusze, kosztorysy, wnioski, faktury) i ich przekazanie do działu księgowości.
  7. Koordynuj działania wszystkich uczestników kampanii reklamowej klienta.
  8. Oceń efekty kampanii reklamowej wspólnie z klientem.
  9. Uczestniczyć w zaplanowanych spotkaniach grupowych, ustalając plan pracy na tydzień, a następnie podsumowując i raportując.
  10. Koordynuj ustalanie celów i zadań firmy reklamowej z klientem.
  11. Opracuj plany kampanii reklamowych i określ koszty ich realizacji przy zaangażowaniu wszystkich niezbędnych specjalistów stacji radiowej.
  12. Znajomość i badanie rynku zbytu i popytu konsumentów w celu określenia najlepszego czasu i miejsca reklamy, skali i czasu kampanii reklamowych, kręgu osób, do których reklama powinna być kierowana, z ukierunkowaniem jej na grupy docelowe ze względu na zawód, wiek, siła nabywcza, płeć.
  13. Uczestniczyć w szkoleniach i seminariach informacyjnych oraz wykorzystywać zdobyte informacje w pracy z klientami.
  14. Utrzymuj kontakty z partnerami biznesowymi, zbieraj niezbędne informacje i rozwijaj relacje zewnętrzne w celu doskonalenia działań reklamowych.
  15. Inne obowiązki zgodnie z potrzebą operacyjną na polecenie dyrektora generalnego lub redaktora naczelnego rozgłośni.

III. Prawa

Zarządca radiostacji ma prawo:

  1. Zapoznaj się z projektami decyzji zarządu rozgłośni radiowej dotyczącymi jej działalności.
  2. Zgłaszać propozycje usprawnienia swoich działań związanych z obowiązkami przewidzianymi w niniejszej instrukcji.
  3. Żądania osobiście lub w imieniu kierownictwa stacji radiowej od działów _______ i innych specjalistów informacji i dokumentów niezbędnych do wykonywania ich obowiązków.
  4. Wymagać od kierownictwa stacji radiowej stworzenia warunków niezbędnych do realizacji ich obowiązków.

IV. Odpowiedzialność

Kierownik radiostacji odpowiada za:

  1. Spełnienie swojego udziału w planie finansowym grupy.
  2. Wiarygodność informacji pochodzących od klienta.
  3. Poprawność i terminowość składania, treść raportów.
  4. Profesjonalna praca z klientami.
  5. Brak skarg od reklamodawców.
  6. Za nienależyte wykonanie lub niewykonanie obowiązków służbowych przewidzianych w niniejszym Opisie stanowiska - w granicach określonych przez obowiązujące prawo pracy Ukrainy.
  7. Za przestępstwa popełnione w ramach wykonywania swojej działalności - w granicach określonych przez obowiązujące ustawodawstwo administracyjne, karne i cywilne Ukrainy.
  8. Za wyrządzenie szkody majątkowej – w granicach określonych przez obowiązujące przepisy prawa pracy i prawa cywilnego.

 Polecamy ciekawe artykuły Sekcja Opisy stanowisk pracy:

▪ Administrator hotelu. Opis pracy

▪ Menedżer ds. Public Relations. Opis pracy

▪ Główny Specjalista Działu Kart Plastikowych. Opis pracy