Opis stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. Pełny dokument

  1. Zastępca redaktora naczelnego redakcji zatrudniany jest na zasadach konkursowych.
  2. Zastępca Redaktora Naczelnego jest powoływany i odwoływany ze stanowiska na mocy zarządzenia Dyrektora Naczelnego. W przypadku zatrudnienia zawierana jest umowa o pracę (umowa) na czas określony z okresem próbnym wynoszącym 3 miesiące.
  3. Zastępca Redaktora Naczelnego podlega Pierwszemu Zastępcy Dyrektora Naczelnego i Redaktorowi Naczelnemu.
  4. Zastępca redaktora naczelnego podlega sekretarzowi redakcji, redaktorowi literackiemu, korespondentom stacjonarnym i niestacjonarnym oraz dyspozytorom telefonicznym.
  5. Zastępca Redaktora Naczelnego kieruje się:
  • obecne prawodawstwo;
  • lokalne dokumenty regulacyjne i organizacyjno-administracyjne;
  • Regulamin w redakcji;
  • niniejszy opis stanowiska pracy.
  1. Zastępca redaktora naczelnego powinien wiedzieć:
  • „Prawo o środkach masowego przekazu”;
  • „Prawo o reklamie”;
  • „Przepisy dotyczące licencjonowania niektórych rodzajów działalności”;
  • normy i wymagania dotyczące przygotowania materiału artykułowego do czasopism;
  • typowe procesy technologiczne przygotowania wydania publikacji;
  • podstawowe techniki zarządzania w zarządzaniu zespołem.

Ii. Obowiązki zawodowe

  1. Przeprowadzać planowanie i ogólne zarządzanie redakcją.
  2. Zapewnij publikację na poziomie pozwalającym utrzymać pozycję lidera wśród publikacji o podobnym charakterze.
  3. Stale pracuj nad pozyskaniem jak największej liczby wolnych stanowisk do publikacji.
  4. Kontroluj przygotowanie i publikację materiałów do artykułu.
  5. Określić potrzebę i skuteczność współpracy informacyjnej z różnymi organizacjami rządowymi, komercyjnymi i publicznymi.
  6. Monitoruj klasyfikację ogłoszeń i stale udoskonalaj klasyfikację zgodnie z rzeczywistą treścią gazety.
  7. Uczestniczyć w przygotowaniu każdego numeru gazety, podejmując decyzje dotyczące jego obsadzenia i treści.
  8. Współpraca z powiązanymi działami i oddziałami w celu opracowania i promocji publikacji.
  9. Przedstaw kierownictwu sugestie dotyczące ulepszenia publikacji.

III. Prawa

Zastępca Redaktora Naczelnego ma prawo:

  1. Żądaj od działów i innych organizacji informacji niezbędnych do wykonania powierzonych zadań.
  2. Weź udział w negocjacjach z przedstawicielami przedsiębiorstw i organizacji w kwestiach związanych z realizacją obowiązków funkcjonalnych.
  3. Przedstawiaj kierownictwu propozycje usprawnienia pracy firmy i interakcji jej oddziałów.

IV. Odpowiedzialność

Zastępca Redaktora Naczelnego odpowiada za:

  1. Za nieujawnianie informacji o swoim zarobku i znanych zarobkach innych pracowników.
  2. Za przestrzeganie dyscypliny pracy w redakcji.
  3. Do wielokrotnego wypełniania pomieszczenia materiałami.
  4. Za pełną i terminową realizację poleceń i instrukcji kierownictwa.
  5. Za utrzymanie czołowej pozycji publikacji wśród podobnych publikacji.

▪ Kierownik Działu Infrastruktury Informatycznej Wydziału Informatyki. Opis pracy

▪ Lekarz weterynarii. Opis pracy

▪ Mistrz produkcji. Opis pracy